Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Polska, trojak, 1590

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:31:20
301010
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1590, Poznań, duże popiersie króla, korona z rozetkami, I-D na rewersie, SIG III na awersie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: lekko gięty, szara patyna
Literatura: Iger P.90.2.a

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 177

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  80 zł
4)  75 zł