Polska, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:28:00
190512
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-1107-1138, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138, Kraków lub Gniezno, Św. Wojciech stojący na wprost, z głową skierowaną w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawa ręka uniesiona w geście opieki nad klękającym księciem, wkoło ... - IBEZLA...
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.22 g
Literatura: Frynas P.6.6, Kop. 47 (R4), Such. XI/XII w. XV/2, Gum-H. 81, Gum-P. 58, Str. tabl. XIII, Nakielski (Brakteaty Bolesława III Krzy

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 218

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  600 zł