Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277–1288

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:24:20
198485
Opis: Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1277–1288, Na łuku krzyż, z boków po kulce, pod łukiem sześciopromienna gwiazda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.7 mm, 0.20 g
Literatura: BRP Prusy T5.2, W. 28a, Sarbsk 39, Str. 21, Wieleń 23, Vossberg 99

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 122

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł
4)  130 zł
5)  125 zł