Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:23:20
198403
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.2 mm, 0.25 g, bardzo ładny
Literatura: BRP Prusy T2.3, W. 8

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 720 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 188

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 250 zł
4)  760 zł
5)  740 zł
6)  720 zł