Grecja i posthellenistyczne, lot 3 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:14:00
300198
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, lot 3 x brąz w kształcie delfina, VI-V w. pne, na delfinach litery OY
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 1.32 g, 1.52 g i 1.62 g, razem 3 sztuki

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 187

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  48 zł