Grecja i posthellenistyczne, drachma, IV w. pne

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:13:40
300710
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tessalia - Larisa, drachma, IV w. pne, Aw: Głowa nimfy Larisy zwrócona lekko w lewo; Rw: Pasący się koń, w prawo, u góry ΛAPIΣ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.6 mm, 6.16 g, niecentrycznie wybity awers, ale bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: BCD Thessaly II 262

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 209

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  500 zł
4)  490 zł
5)  480 zł