Grecja i posthellenistyczne, tetradrachma, IV w. pne

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:11:00
300704
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Macedonia - Filip II 359-336 pne i następcy, tetradrachma, IV w. pne, Amfipolis, Aw: Głowa Zeusa w wieńcu laurowym w prawo; Rw: Młodzieniec trzymający gałązkę palmową na koniu w lewo, u góry ΦΙΛΙΠ ΠΟΥ, pod koniem niewidoczny monogram (Δ?)
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 26.9 mm, 14.14 g

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 240

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  460 zł
4)  380 zł
5)  360 zł