Grecja i posthellenistyczne, stater, IV w. pne

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:10:20
300706
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Koryntia - Korynt, stater, IV w. pne, Aw: Pegaz lecący w lewo, poniżej znak Λ, Rw: Głowa Ateny w hełmie w lewo, za głową thyrsus? (laska Dionizosa)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.5 mm, 7.91 g

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 310

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  105 zł
5)  95 zł
6)  90 zł