Grecja i posthellenistyczne, drachma, rok 21 (75/74 pne)

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:10:00
300708
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kapadocja - Ariobarzanes I Filoromaios 95-62 pne, drachma, rok 21 (75/74 pne), Aw: Głowa króla w prawo; Rw: Atena stojąca w lewo trzymająca Nike i berło, poniżej monogram, BAΣIΛEΩΣ APIOBAPZANOY, poniżej ΦIΛOPΩMAIOY i data KΑ
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.7 mm, 4.14 g, ciemna patyna
Literatura: HGC 7, 846

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 200

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł