Grecja i posthellenistyczne, drachma

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:09:40
300711
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Kapadocja - Ariarates VII Filometor ok. 111-99 pne, drachma, Aw: Głowa króla w prawo; Rw: Atena stojąca w lewo, trzymająca Nike i włócznię, u stóp tarcza, wokoło ΑΡΙΑΡΑΤΟΥ ΦΙΛΟΜΗΤΟΡ ΒΑΣΙΛΕΩΣ, w polu O i Λ, w odcinku data Θ
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 17.9 mm, 3.80 g, korozja na monecie, ciemna patyna
Literatura: SNG von Aulock 6290

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 363

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  100 zł
4)  95 zł
5)  90 zł