Grecja i posthellenistyczne, hekte elektronowe, IV w. pne

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:07:40
300715
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Lesbos - Mytilene, hekte elektronowe, IV w. pne, Aw: Głowa Demeter w prawo, Rw: Trójnóg, w prostokątnej obwódce liniowej
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: elektron, 10.4 mm,2.55 g, bardzo ładnie zachowany
Literatura: Bodenstedt 91, SNG Cop. 329

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 711

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  1 000 zł
5)  940 zł
6)  900 zł
7)  860 zł
8)  800 zł
9)  800 zł
10)  760 zł
11)  720 zł
12)  600 zł