Grecja i posthellenistyczne, hekte elektronowe, IV w. pne

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:07:00
300714
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Phokaia, hekte elektronowe, IV w. pne, Aw: Głowa kobiety w lewo, Rw: Kwadrat incusum
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: elektron, 9.9 mm, 2.53 g
Literatura: Boston MFA 1920; BMC 63–65

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 1 200 zł
Ilość odsłon: 379

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  600 zł
4)  560 zł
5)  520 zł
6)  490 zł