Grecja i posthellenistyczne, hekte elektronowe, VII-VI w. pne

Cena wylicytowana: 6 600 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:06:40
300713
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Phokaia, hekte elektronowe, VII-VI w. pne, Aw: Głowa orła w lewo, poniżej foka, Rw: Kwadrat incusum
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: elektron, 11.6 mm, 2.56 g, bardzo rzadki
Literatura: Triton XV poz. 1228

Cena końcowa: 6 600 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 1077

1)  6 600 zł
2)  6 600 zł
3)  3 500 zł
4)  2 600 zł
5)  2 400 zł
6)  2 200 zł
7)  1 850 zł
8)  1 750 zł
9)  1 650 zł
10)  1 300 zł
11)  1 200 zł