wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa – Medale Mennicy Państwowej 1996, Warszawa 1998

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:03:20
300634
Opis: wydawnictwa polskie, Mennica Państwowa – Medale Mennicy Państwowej 1996, Warszawa 1998
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 248 ston formatu B5, oprawa kartonowa, bogato ilustrowany katalog obejmujący 184 pozycje

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 145

1)  20 zł
2)  18 zł