Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:02:00
301347
Opis: wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; tom VII, Monety pomorskie XVI-XIX w. Warszawa 1981
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 177 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, lekko pozaginana okładka

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 192

1)  40 zł
2)  40 zł
3)  32 zł