Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Polska, 10 złotych, 1933

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:41:00
196653
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1933, Warszawa, Romuald Traugutt - 70. rocznica Powstania Styczniowego
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 122

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 614

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  540 zł
4)  430 zł
5)  410 zł
6)  400 zł
7)  390 zł
8)  380 zł
9)  360 zł
10)  330 zł
11)  320 zł
12)  300 zł
13)  250 zł