Cesarstwo Rzymskie, naśladownictwo monety złotej (aureusa)

Rozpoczęcie: 27-04-2020 18:00
Zakończenie: 07-05-2020 20:15:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 07-05-2020 20:15:00
196770
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Naśladownictwa monet rzymskich, naśladownictwo monety złotej (aureusa), Aw: Głowa cesarza w prawo, pseudolegenda, Rw: Postać stojąca na wprost, pseudolegenda
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 19.4 mm, 3.12 g, ładnie zachowane złocenie; pierwotnym zastosowaniem imitacji była najprawdopodobniej funkcja ozdobna, stąd starannie wykonany otwór umieszczony centralnie nad głową postaci

Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 96