Polska, Bolesław Chrobry, 1985

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:33:00
300663
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, Bolesław Chrobry, 1985, Warszawa, Aw: Popiersie Bolesława Chrobrego, w koronie, z lewej sygnatura JJ, BOLESŁAW • CHROBRY • 992-1025; Rw: Orzeł z denara Princes polonie, ORZEŁ Z DENARA PRINCES POLONIE" - OK. 1000 R. • ZW. PTTK CHEŁM 1985 Nr 2, medal projektu Jerzego Jarnuszkiewicza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony i oksydowany, 69.8 mm, 122.16 g
Literatura: Paszkowycz 27/87, MMP 622

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 167

1)  48 zł
2)  46 zł