Polska, medalik z uszkiem, II poł. XIX w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:26:40
300076
Opis: Polska, medalik z uszkiem, II poł. XIX w., Aw: Półpostać Maryi z Dzieciątkiem, MATKA BOSKA - KRÓLOWA POLSKA, Rw: W wieńcy Oko Opatrzności pod którym herby Polski i Litwy
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.5 mm, 1.96 g, patyna, drobne uderzenia przy krawędzi
Literatura: Rewoliński 1387

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 403

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  150 zł
4)  105 zł
5)  90 zł
6)  75 zł
7)  36 zł
8)  28 zł
9)  24 zł
10)  20 zł