Portugalia, żeton pamiątkowy, (1690)

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:19:40
300339
Opis: Portugalia - Piotr II 1683-1706, żeton pamiątkowy, (1690), Aw: Popiersie władcy w prawo, z lewej sygnatura CIL, PETRUS • II • D•G • PORTUGAL • REX •, Rw: Słońce, pod którym chmury, SIC • SE • NOVISSE • IUVABIT, autorstwa Christopha Jakoba Leherra, wybity na pamiątkę koronacji Józefa I na cesarza w Augsburgu
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 17.4 mm, 2.93 g

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 150

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  46 zł