Francja, medal z serii władcy Francji - Dagobert I, 1840

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:19:20
300069
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Dagobert I, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej CAQUÉ 1840., wokół DAGOBERT I DIT LE - GRAND ROI DE F., Rw: DAGOBERT I DIT LE GRAND. / 11EME ROI. / FILS DE CLOTAIRE II. / NÉ 602. / ROI 628. / FONDATION / DE LABBAYE DE S'. DENIS 630. / SÉJOUR EN AUSTRASIE 630. ... MORT 638.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 55.05 g, patyna

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 81

1)  140 zł
2)  135 zł