Francja, medal z serii władcy Francji - Teuderyk IV, 1840

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:19:00
300067
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Teuderyk IV, 1840, Aw: Popiersie władcy w lewo, na dole sygnatura CAQUÉ•F• 1840•, wokół THIERRI II DIT LE - CHELLES ROI DE FRANCE, Rw: THIERRI II DIT LE CHELLES. / 21EME. ROI / FILS DE DAGOBERT II. / NÉ 712. / ROI 720. ... MORT 737.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.9 mm, 69.25 g, patyna

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 100

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  140 zł