Francja, medal z serii władcy Francji - Pepin Krótki, 1839

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:18:40
300068
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Pepin Krótki, 1839, Aw: Popiersie władcy w lewo, z boków sygnatura CAQUÉ•F• - 1839, wokół PEPIN DIT - LE BREF ROI DE FRANCE, Rw: PEPIN DIT LE BREF. / 23EME. ROI / FILS DE CHARLES MARTEL. / NÉ 714. / ROI 752. ... MORT 768.
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.8 mm, 68.65 g, patyna

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 87

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł