Francja, medal zaślubinowy, 1781

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:18:20
300070
Opis: Francja - Ludwik XVI 1774-1793, medal zaślubinowy, 1781, Aw: Popiersia Ludwika i Marii Antoniny w lewo, nizej sygnatura B. DU VIVIER, LOUIS XVI. ROY DE FRANCE ET DE NAV. ET MAR• ANT• J• J• D'AUTRICHE REINE, Rw: Pod koroną płaszcz, na którym kartusz herbowy, MARIAGE DE DOUZE FILLES DOTEES PAR LES ETATS DE BOURGOGNE / A LA NAISSANCE DE M. LE DAUPHIN 1781
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 46.1 mm, 49.71 g

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 199

1)  330 zł
2)  330 zł
3)  250 zł
4)  200 zł
5)  150 zł
6)  75 zł