Kanada, token - 1 pens, 1843

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Kanada, token - 1 pens, 1843

Kanada, token - 1 pens, 1843

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:16:40
300072
Opis: Kanada - Wiktoria 1837-1901 - Nowy Brunszwik, token - 1 pens, 1843, Birmingham, Aw: Głowa Wiktorii w lewo, VICTORIA DEI GRATIA REGINA - 1845, Rw: Statek w lewo, •NEW BRUNSWICK• ONE PENNY
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 34.1 mm, 17.39 g, patyna, nakład 480.000 sztuk

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 312

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  32 zł