Niemcy, 1/2 petermenger, 1686

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, 1/2 petermenger, 1686

Niemcy, 1/2 petermenger, 1686

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 22:00:00
300347
Opis: Niemcy - Trewir- arcybiskupstwo - Jan Hugo Orsbeck 1676-1711, 1/2 petermenger, 1686
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 126

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  40 zł
5)  26 zł
6)  24 zł
7)  22 zł
8)  18 zł