Niemcy, dwutalar, 1844

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, dwutalar, 1844

Niemcy, dwutalar, 1844

Cena wylicytowana: 4 300 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:54:20
300425
Opis: Niemcy - Badenia-Durlach - Karol Leopold Fryderyk 1830-1852, dwutalar, 1844, Karlsruhe, wybity z okazji odsłonięcia pomnika Wielkiego Księcia Carla Friedricha, Aw: Popiersie w prawo, LEOPOLD GROSHERZOG VON BADEN, Rw: pomnik, SEINEM VATER CARL FRIEDERICH DEM GESEGNETEN MDCCCXXXXIV
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 37.13 g, miejscowa patyna, bardzo ładnie zachowany
Literatura: AKS 110, Dav. 525, Thun 25

Cena końcowa: 4 300 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 333

1)  4 300 zł
2)  4 200 zł
3)  3 800 zł
4)  2 900 zł