Niemcy, talar, 1641

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1641

Niemcy, talar, 1641

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:54:00
300463
Opis: Niemcy - Augsburg- miasto - Ferdynand III 1637-1657, talar, 1641, moneta z tytulaturą Ferdynanda III, Aw: Popiersie w prawo, legenda, Rw: Widok miasta, u dołu data, legenda
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.96 g, stara patyna
Literatura: Dav. 5039, Förschner 155, Forster 316

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 228

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  980 zł
4)  940 zł
5)  840 zł
6)  620 zł