Czechy, grosz praski

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 20-04-2020 18:00
Zakończenie: 30-04-2020 21:51:20
Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:51:20
300472
Opis: Czechy - Władysław II Jagiellończyk 1471-1516, grosz praski, Kutná Hora, Aw: korona, +W...SLAVS\SEC\NDVS, + DEI (dwa x) GRATIA ...X (dwa x) BOEMIE, Rw: Lew czeski, *(kwiat)* GROSSI (kwiat) PRAGEИSES
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 2.84 g
Literatura: Castelin 93a

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 130