Austria, 3 fenigi = 1/84 talara, 1691

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 600 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:50:40
300467
Opis: Austria - Zakon Krzyżacki w Mergentheim - Ludwik Antoni 1685-1694, 3 fenigi = 1/84 talara, 1691
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładne i bardzo rzadkie
Literatura: Dudík 275, Neumann 147

Cena końcowa: 600 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 144

1)  600 zł
2)  580 zł
3)  520 zł
4)  490 zł
5)  310 zł