Austria, talar, 1636

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Austria, talar, 1636

Austria, talar, 1636

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:48:20
300441
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Paris graf Lodron 1619-1653, talar, 1636, Salzburg, Aw: Madonna z dzieciątkiem i napisy Rw: Stojący św. Rudbert, wokoło napis
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.65 g, ciemna patyna, ślad po zawieszce ??
Literatura: Dav. 3504, Probszt 1214, Zöttl 1487

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 331

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  700 zł