Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:23:40
196739
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Aw: Kaplica, wewnątrz krzyż złożony z klinów, z boków po trzy kliny, legenda, Rw: Krzyż kawalerski, legenda
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 1.13 g, 17 mm, gięty
Literatura: CNP typ II/420

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 213

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  30 zł
5)  24 zł