Cesarstwo Rzymskie, follis, 334-335

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:19:20
300153
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstans 337-350 - jako cezar 333-337, follis, 334-335, Siscia, Aw: Głowa cezara w wieńcu laurowym w prawo, F L CONSTANTIS BEA C, Rw: Dwaj żołnierze zwróceni do siebie, stojący z włóczniami, pomiędzy nimi dwa sztandary, GLORIA EXERCITVS, w odcinku •ASIS•
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 1.97 g, zielona patyna
Literatura: RIC 238

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 125

1)  40 zł
2)  38 zł
3)  36 zł