Cesarstwo Rzymskie, follis, 326-328

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 20-04-2020 18:00
Zakończenie: 30-04-2020 21:16:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:16:20
300151
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn I Wielki 307-337, follis, 326-328, Tessaloniki, Aw: Głowa cesarza w prawo, CONSTANTINVS AVG; Rw: Brama obozowa z dwiema wieżami, u góry gwiazdka, po prawej kulka, PROVIDENTIAE AVGG, w odcinku SMTSE
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.04 g, zielona patyna
Literatura: RIC 153

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 46