Cesarstwo Rzymskie, follis, 313-315

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:14:20
300144
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Licyniusz I 308-324, follis, 313-315, Siscia, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP LIC LICINIVS P F AVG; Rw: Jowisz stojący w lewo, trzymający Wiktorię na globie i berło, u jego stóp Orzeł, IOVI CONSERVATORI, w polu po prawej A, w odcinku •SIS•
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 3.49 g, zielona patyna
Literatura: RIC 8

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 111

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  95 zł
4)  40 zł
5)  38 zł
6)  36 zł