Cesarstwo Rzymskie, argenteus, 295-297

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:12:20
300452
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Galeriusz 305-311 - jako cezar 293-305, argenteus, 295-297, Trewir, Aw: Popiersie cesarza w prawo, MAXIMIANVS NOB C, Rw: Czterej władcy składający ofiarę nad trójnogiem, w tle brama obozowa z sześcioma wieżami, w odcinku C, wokoło VIRTVS MILITVM
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.20 g, atrakcyjna moneta w bardzo ładnym stanie zachowania, patyna
Literatura: RIC 110b, C. 216

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 224

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  660 zł
4)  620 zł