Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 145-161

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 20:57:20
300127
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius 138-161, sestercja, 145-161, Rzym, Aw: Głowa cesarza w koronie radialnej w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P, Rw: Stojący cesarz w lewo, trzymający gałązkę oliwną i róg obfitości, po bokach litery S-C, w otoku HONORI AVG COS IIII
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 31.5 mm, 23.17 g, patyna
Literatura: RIC 772, C. 414

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 140

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  180 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  150 zł