Rzym Kolonialny, brąz, I w. ne

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 20:52:20
300166
Opis: Rzym Kolonialny - Macedonia - Philippi, brąz, I w. ne, Αw: Trzy sztandary, COHOR PRAE, w odcinku PHIL, Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec, VIC - AVG
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 17.1 mm, 3.30 g
Literatura: RPC 1651, SNG Cop 305-306

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 173

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  26 zł
4)  24 zł