Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 49-54

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 20:43:40
300169
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Królestwo Bosporu - Kotys I 45-68, brąz, ok. 49-54, Aw: Głowa cesarza Klaudiusza w wieńcu laurowym w prawo, TI KΛAVΔIOV KAICAPOC, Rw: Głowa Agrypiny w lewo, po lewej monogram,
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 23.5 mm, 8.47 g, zielona patyna
Literatura: MacDonald 325, Stanisławski 149, Anokhin 344

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 149

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  42 zł
6)  40 zł
7)  38 zł