Polska, 100 złotych, 28.02.1919

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 20:07:40
300489
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 100 złotych, 28.02.1919, seria C, numeracja 1666221
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: banknot po konserwacji, złamania w pionie i poziomie, dwa małe prześwity papieru na złamaniu w pionie
Literatura: Lucow 588 (R2), Miłczak 53

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 206

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  180 zł
4)  120 zł
5)  100 zł
6)  80 zł
7)  75 zł
8)  70 zł
9)  65 zł
10)  55 zł
11)  48 zł
12)  44 zł