Polska, 100.000 marek polskich, 30.08.1923

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 20:07:20
300488
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje przed reformą Grabskiego, 100.000 marek polskich, 30.08.1923, seria F, numeracja 0500315
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: po konserwacji, złamane w pionie, zmarszczenia papieru, ślady po złamaniach na rożkach
Literatura: Lucow 433 (R3), Miłczak 35

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 112

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  70 zł
7)  60 zł