Stara Wieś i Hermanowice, nominał 7 1/2

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 20-04-2020 18:00
Zakończenie: 30-04-2020 21:41:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 30-04-2020 21:41:00
196296
Opis: Stara Wieś i Hermanowice, nominał 7 1/2, Aw: STARA WIEŚ / HERMANOWICE / ADOLF RAKOWSKI, Rw: Nominał
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 26.8 mm, 3.71 g, patyna; wieś i folwark w powiecie Tomaszów Lubelski, własność Adolfa Rakowskiego
Literatura: Sikorski - Monety zastępcze i żetony z obszaru zaborów rosyjskiego i austriackiego t. III, Str. 47 poz. 2

Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 175