Polska, 350. rocznica bitwy pod Oliwą, 1987

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 22:25:40
199504
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 350. rocznica bitwy pod Oliwą, 1987, Warszawa, Aw: Okręt od rufy, przed nim tonący szwedzki okręt, z lewej okręt płynący w prawo, na dole 28 XI 1627 / BITW POD OLIWĄ, Rw: Popiersie 1/3 w lewo, AREND / DICKMANN / ADMIRAŁ / FLOTY / POLSKIEJ - 1572* / +1627, z prawej sygnatura PTAiN 1987 - BCH, medal projektu Bohdana Chmielewskiego
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.8 mm, 135.58 g, nakład 1400 sztuk
Literatura: Paszkowycz 123/87

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 108

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  100 zł