Polska, medal Insurekcja Kościuszkowska, 1982

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 22:24:20
199506
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal Insurekcja Kościuszkowska, 1982, Warszawa, Aw: Popiersie Tadeusza Kościuszki w prawo, przed nim szturmujący kawalerzysta i kosynierzy, z lewej sygnatura J. markiewicz-n., u góry INSUREKCJA / KOŚCIUSZKOWSKA / 1794; Rw: Kosy, na których biało-czerwony proporzec z Orłem i na pisem CAŁOŚĆ / RÓWNOŚĆ / NIEPODLEGŁOŚĆ, na dole PTAiN•WARSZAWA•1982, medal projektu J. Markiewicza-Nieszcza
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 69.8 mm, 129.09 g, nakład 1250 sztuk
Literatura: Paszkowycz 37/82

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 102

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  42 zł