Polska, medal na pamiątkę Powstania Wielkopolskiego, 1982

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 22:24:00
199507
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal na pamiątkę Powstania Wielkopolskiego, 1982, Warszawa, Aw: Orzeł w koronie na tle krzyża, daty po bokach 1918-1919, poniżej szarfa z napisem POWSTANIE WIELKOPOLSKIE, Rw: Grupa powstańców, po lewej zarys zachodniej granicy Wielkopolski z zapisanymi miejscowościami, na dole sygnatura GK, projektu Grzegorza Kowalskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: braz srebrzony i oksydowany, 69.8 mm, 156.35 g, nakład 1000 sztuk
Literatura: Paszkowycz 30/82, MMP 536

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 95

1)  55 zł
2)  50 zł