Polska, medal z okazji 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem, 1910

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 22:20:00
195508
Opis: Polska - Polska pod zaborami 1795-1918, medal z okazji 500. rocznicy bitwy pod Grunwaldem, 1910, Aw: Dwa popiersia z tarczami herbowymi Polski i Litwy, KROL JAGIEŁŁO - W. K. WITOLD - 1410-1910; Rw: Fragment sceny bitwy, wzorowany na obrazie Jana Matejki, niżej sygnatura K. CZAPLICKI oraz punce, W 500. ROCZNICĘ POGROMU KRZYŻAKÓW POD GRUNWALDEM
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 31.6 x 28.5 mm, 9.67 g, medal z uszkiem i zawieszką
Literatura: Strzałkowski 154

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 257

1)  160 zł
2)  160 zł
3)  150 zł
4)  135 zł