Tunezja, 1 dinar, 1969

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Tunezja, 1 dinar, 1969

Tunezja, 1 dinar, 1969

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 22:17:20
199175
Opis: Tunezja - Republika od 1957, 1 dinar, 1969, "Masynissa"
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 920, 19.92 g, patyna, piękny
Literatura: KM 293

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 266

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł