Rosja, rubel, 1765 СПБ ЯI

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1765 СПБ ЯI

Rosja, rubel, 1765 СПБ ЯI

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 22:11:00
199450
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1765 СПБ ЯI, Petersburg
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 187, Diakov 81

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 236

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  260 zł
6)  220 zł
7)  200 zł
8)  185 zł
9)  175 zł
10)  165 zł
11)  160 zł
12)  155 zł
13)  150 zł