Polska, 5 złotych, 1829

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1829

Polska, 5 złotych, 1829

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 16-04-2020 21:29:40
199418
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1829, Warszawa, inicjały FH pod Orłem (mincerz Fryderyk Hunger)
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 985, H-Cz. 3634, Plage 37, Berezowski 5 zł

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 218

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  220 zł
4)  155 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  120 zł
9)  110 zł
10)  100 zł
11)  70 zł
12)  65 zł
13)  60 zł