Polska, trojak, 1599
Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, trojak, 1599
Cena wylicytowana: 260 zł
199344
Opis: |
Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Bydgoszcz, herb Lewart bez tarczy |
Stan zachowania: |
II-/III+, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
złotawa patyna |
Iger B.99.1.a (R), ale DG-REX (w legendzie awersu) |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 170 zł
Ilość odsłon: 248
1) 260 zł
2) 250 zł
3) 250 zł
4) 210 zł
5) 175 zł
6) 140 zł
7) 135 zł
8) 125 zł
9) 120 zł
min |